• Wpisów: 99
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 00:07
  • Licznik odwiedzin: 9 230 / 1309 dni
 
animenaruto69
 
hejka! Nie było mnie tu długo. Właśnie przypomniałam sobie o tym blogu, zalogowałam się i razem z moją przyjaciółką pomyślałam, że może warto przywrócić tego bloga do życia?

Ogólnie to zmieniłam się. Z otaku ewoluowałam na fangirl. Jestem w miłości z 5sos i innymi zespołami i od dawna nie ruszyłam żadnego anime. Zamiast anime oglądam seriale. Chyba dorosłam.

Postanowiłam powrócić, bo blog to fajna sprawa. Zmienię go nieco, ale mam nadzieję, że go polubicie. Będę pisać o tym, co lubię. Myślę, że znajdzie się tutaj trochę mojego nabytego czarnego humoru, fanowskie żarciki, memy i co najważniejsze MOJE PRZEŻYCIA Z SZKOŁY ŚREDNIEJ. TAK WŁAŚNIE OD WRZEŚNIA BĘDĘ UCZĘSZCZAĆ DO TECHNIKUM WOW. Jestem podekscytowana tą zmianą, bo poprzednia szkoła wycisnęła ze mnie resztki życia i chcę się odrodzić na nowo.

Jeśli są tu jeszcze jacyś moi starzy czytelnicy to jest mi niezmiernie miło i oczywiście będę szczęśliwa gdy pojawią się nowi.

Postrzegam świat teraz inaczej. Będzie radykalną różnicę w moim stylu pisania, myślenia i wszystkiego, co mnie dotyczy, chociaż tak na dobrą sprawę nadal jestem tą samą zagubioną dziewczynką.

Jest już późno i pewnie przesadzam, używam trudnych słów, ale kto by się tym przejmował. Nie chcę przedłużać. Kryje się we mnie obawa, że nikt tego nie przeczyta, ale z odrobiną wysiłku wszystko wróci do normy, ożyje.

Dlatego miło mi znowu do was pisać.

LOTS OF LOVE

Nie możesz dodać komentarza.